eSL CLAN CS

eSL CLAN CS-Counter Strike
 
HomeeSL|->Clan CalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Добредојдовте на официјалниот форум на кланотeSL (eSL). Good Luck & Have Fun!
Latest topics
» eSL Team prijava
Регистрирајте се Icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 8:11 am by Admin

» Mape za ligu
Регистрирајте се Icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 8:09 am by Admin

» TeamPlay Liga
Регистрирајте се Icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 8:07 am by Admin

» CW Sliki od igra4ite
Регистрирајте се Icon_minitimeВто Апр 12, 2011 7:17 am by woodoo

» eSL Povtorno se Vrati Uste pojaki
Регистрирајте се Icon_minitimeВто Мар 08, 2011 6:08 am by Admin

» 1 kolo turnira
Регистрирајте се Icon_minitimeСре Јан 12, 2011 4:21 am by [=kNy=]

» evo vam grupe
Регистрирајте се Icon_minitimeНед Јан 09, 2011 12:55 pm by WreckeR

»  bTR prijava
Регистрирајте се Icon_minitimeСаб Јан 08, 2011 4:08 pm by fleed

» hiddentalent
Регистрирајте се Icon_minitimeПет Јан 07, 2011 3:01 pm by develop of hiddentalent

Affiliates
Lider Na CLANOT e Nenad'MagmaN'Jovanov
widgets

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com Регистрирајте се B_160_400_1_ffffff_c5c5c5_ffffff_000000_0_1_0
eSL CLAN CS

eSL CLAN CS - Услови за регистрирање


И покрај тоа што администраторите ќе се обидат да го избришат или променат секој материјал што носи кршење на закони што е можно побрзо невозможно е да се видат сите пораки и мислења. Вие разбирате дека сите мислења на овој форум ги изразуваат мислењата на авторите им, а не на администраторите, модераторите или вебмастерот (освен мислењата напишани од нив) соодветно тие не носат никаква одговорност.

Се согласувате дека нема да пишувате никаков груб, неприличен, вулгарен, плашлив, омразлив, сексуално ориентиран или било каков материјал кој може да наруши закони. Во спротивно може да се случи ваше банирање од форумот. (И вашиот Интернет провајдер да биде информиран) IP адресата од која ќе ги пишувате вашите мислења ќе биде запишана за да се запазат овие услови. Се согласувате дека вебмастерот, администраторите и модераторите на овој форум имаат право да ги избришат и променат вашите мислења секогаш кога ќе ги нарушите условите. Се согласувате дека секоја информација која ја внесувате може да биде запишана во нашата база. И покрај тоа што оваа информација нема да биде дадена на трети личности без ваше одобрение, вебмастерот, администраторите и модераторите не носат одговорност на хакерските упади кои можат да резултираат со очевидност на вашите податоци.

Системот на овој форум користи cookies за да ја запази информацијата на вашиот компјутер. Тие не содржат никаква информација која ќе ја напишете овде, туку се користат да се подобри функционалноста на форумите. Вашата е-маил адреса се користи само за потврда на регистрацијата (и за испраќање на лозинката ако случајно сте ја заборавиле).

Со кликнување на Согласен сум вие ги примате горенаведените услови.